OZNAM: Dočasné pozastavenie podujatí Paleoklubu

Vážení členovia, milí priatelia a sympatizanti klubu, 

na základe posledných udalostí súvisiacich s expanziou COVID-19, ako i vydania zákazu konania spoločenských podujatí na území SR, sa plánované klubové stretnutie, ktoré sa malo pôvodne konať 19. marca 2020, ruší

Prednáškové stretnutie sa tak presúva na náhradný termín, o ktorom budete včas informovaní. Dočasne sa taktiež pozastavuje aj organizovanie exkurzií a terénnych akcií.

Zdroj: Paleoklub
Foto: pixabay.com

PREDNÁŠKA: Vody v podzemí Tatier - ZRUŠENÉ!!!

Slovenská geologická spoločnosť vás pozýva na prednášku: RNDr. Peter Malík, CSc., RNDr. Radovan Černák, PhD., RNDr. Katarína Benková a RNDr. Juraj Michalko, CSc.: "Vody v podzemí Tatier", ktorá sa uskutoční dňa 24.3.2020 o 17.00.hod. v Prírodovednom múzeu SNM v Bratislave, na Vajanského nábreží 2, v priestoroch OBJAVOVNE na 3. poschodí.

Prednáška je sprievodnou akciou v rámci výstavy TRITRI - Tatry očami geológov.
Tešíme sa na Vašu účasť :-)

OZNAM: nakoľko je Slovenské národné múzeum (SNM) z preventívnych dôvodov pred šírením nákazy koronavírusu (Covid-19) na Slovensku uzatvorené zatiaľ do 23.3.2020, je prednáška "Vody v podzemí Tatier" zrušená. Prednáška sa uskutoční v neskoršom termíne, o ktorom Vás budeme informovať. Ďakujeme za pochopenie.


Organizačný tím


POZVÁNKA:Zdroj: SGS

POZVÁNKA: Exkurzia v SNM

Slovenský paleontologický klub - odborná skupina Slovenskej geologickej spoločnosti Vás pozýva na exkurziu v Prírodovednom múzeu SNM v Bratislave - prehliadku výstavy "TRITRI – Tatry očami geológov" spojenú so sprievodnou prednáškou "Tatry – príťažlivosť tvárnosti reliéfu".

Prednáša: RNDr. Juraj Maglay, PhD a RNDr. Pavel Liščák, CSc. (17:00 h, Objavovňa, 3. poschodie).

Miesto a čas stretnutia: 11. 2. 2020 (utorok) o 16:00 h pred budovou Prírodovedného múzea SNM na Vajanského nábreží 2 v Bratislave

Kontaktné osoby: Júlia Zervanová (090426922), Jozef Bumbera (0905725608)

Tešíme sa na vašu účasť :-)

POZVÁNKA: 
Zdroj: Paleoklub

PREDNÁŠKA: TATRY - príťažlivosť tvárnosti reliéfu

Slovenská geologická spoločnosť vás pozýva na prednášku: RNDr. Juraj Maglay, PhD. a RNDr. Pavel Liščák, CsC.: "TATRY - príťažlivosť tvárnosti reliéfu", ktorá sa uskutoční dňa 11.2. 2020 o 17.00.hod. v Prírodovednom múzeu SNM v Bratislave, na Vajanského nábreží 2, v priestoroch OBJAVOVNE na 3. poschodí.

Prednáška je sprievodnou akciou v rámci výstavy TRITRI - Tatry očami geológov.

Tešíme sa na Vašu účasť :-)
Organizačný tím

POZVÁNKA: Zdroj a foto: SGS

PREDNÁŠKA: O pradávnych tvoroch, čo žili v Tatrách, keď ešte ani Tatier nebolo

Slovenská geologická spoločnosť vás pozýva na prednášku: Doc. RNDr. Jozef Michalík, DrSc. : „O pradávnych tvoroch, čo žili v Tatrách, keď ešte ani Tatier nebolo", ktorá sa uskutoční dňa 4.2. 2020 o 17.00.hod. v Prírodovednom múzeu SNM v Bratislave, na Vajanského nábreží 2, v priestoroch OBJAVOVNE na 3. poschodí.

Prednáška je sprievodnou akciou v rámci výstavy TRITRI - Tatry očami geológov.

Tešíme sa na Vašu účasť :-)
Organizačný tím

POZVÁNKA:Zdroj a foto: SGS  

PREDNÁŠKA: Prečo sú Tatry najvyššie?

Slovenská geologická spoločnosť vás pozýva na prednášku: RNDr. Ján Madarás, PhD.: „Prečo sú Tatry najvyššie?" , ktorá sa uskutoční dňa 28.1. 2020 o 17.00.hod. v Prírodovednom múzeu SNM v Bratislave, na Vajanského nábreží 2, v priestoroch OBJAVOVNE na 3. poschodí.

Prednáška je sprievodnou akciou vrámci výstavy TRITRI - Tatry očami geológov.

Tešíme sa na Vašu účasť :-)
Organizačný tím

POZVÁNKA: Zdroj a foto: SGS
Sledujte novinky zo sveta geológie a paleontológie na Twitteri - https://twitter.com/paleoklub
Odoberaj novinky